KONTAKT

Paweł Graniak

Tel. +48 507 342 705

E-mail: info@potegaobrazu.pl

potegaobrazu.pl

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz napisać do nas na adres info@potegaobrazu.pl lub wypełniając poniższe pola:

  Sprawdź również poniższą sekcję FAQ, być może znajdziesz tam to czego szukasz

  FAQ

  Oczywiście, nie trzeba mieć wykształcenia artystycznego, aby tworzyć wspaniałe projekty postaci lub środowiska.
  Wystarczy, że potrafisz rysować i lubisz to.

  Nasze szkolenia są właśnie dla osób, które już zajmują się szeroko pojętym obrazem. Z pewnością poznasz wiele technik, które będziesz mógł wykorzystać w pracy. Dodatkowo otrzymasz porady i wskazówki co do swojego warsztatu. Zaprezentujemy Ci zupełnie nowatorskie podejście do projektowania postaci, jej atrybutów i otoczenia.

  Tak, solidne podstawy to obowiązkowa sprawa. Będziemy sporo pokazywać i tłumaczyć, jak w prosty sposób opanować konstrukcję, anatomię, proporcje itd. Uczestnicy podczas zajęć będą dużo rysować, zwracając uwagę właśnie na te zagadnienia.

  Owszem, „wymyślactwo” to trzon naszych szkoleń. Pokażemy, jak odblokować wyobraźnię i zmusić ją do współpracy. Zobaczysz, jak łatwe się to okaże w praktyce. Zaprezentujemy także metody, dzięki którym projektowanie postaci i otoczenia jeszcze nigdy nie było tak fascynującym procesem.

  Jak najbardziej będą. Nasze szkolenia są skierowane zarówno dla tych,
  którzy pracują jako graficy koncepcyjni lub ilustratorzy, ale także dla tych, którzy dopiero planują taką ścieżkę kariery. Będziemy zajmować się zagadnieniami, które zarówno dla „świeżych”, jak i doświadczonych rysowników będą ciekawe i atrakcyjne. Każdy zyska dużo nowej wiedzy i przetrenuje ją na zajęciach. Będziemy poznawać zarówno podstawy tworzenia postaci, jak i bardziej złożonych ilustracji.