Referencje

Robert Cendrowicz – po naszym kursie dostał pracę w Wastelands Interactive

Kurs Potęgi Obrazu pomógł wyrobić w sobie dobre nawyki podczas kolejnych etapów projektowania konceptów. Prowadzący potrafili wskazać odpowiedni kierunek dla mojego dalszego rozwoju w tej dziedzinie, dali mi możliwość poznania innego spojrzenia i technik oraz grupy kreatywnych zapaleńców, motywujących do dalszej pracy i rozwoju. Kurs dał mi bardzo wiele, i będę polecał go każdemu kto chce zacząć przygodę z rysunkiem, digital paintingiem i concept artem.

Mariusz Goździejewski – po naszym kursie online dostał pracę w Gamefactory

Kurs ten daje to co najważniejsze na start czyli fundament z dziedziny Concept Artu oraz Digital Paintingu dzięki czemu łatwiej się w tym świecie odnaleźć. Niestety nie miałem możliwości nauki stacjonarnie ze względu na odległość i tym bardziej cieszyłem się na kurs Online który mi w tym problemie pomógł. Nauczyłem się wiele nowych i wartościowych rzeczy przez co stworzyłem portfolio które otworzyło mi bramkę do pracy w branży.

Zosia Szymanowska – po naszych kursach dostała pracę w Ice Code Games

Potęgę Obrazu znam już od roku, najpierw brałam udział w kursie internetowym, potem w 3-miesięcznym, a teraz 6-miesięcznym kursie stacjonarnym. Ze wszystkich lekcji jestem niezwykle zadowolona i mogę je szczerze polecić każdej osobie, która chciałaby się kształcić w digital paintingu. Na szkoleniach wykonujemy bardzo ciekawe i motywujące zadania, każdy zjazd jest inny. Ćwiczenia są tak wymyślane, że wszystkie niezwykle

Adam Dawidowicz – pracuje w Fuero Games

Serdecznie polecam kurs Potęgi Obrazu każdemu, kto chce wejść w świat digital paintingu, ale funkcje PSa odstraszają, kto chce uzupełnić teoretyczne podstawy rysunku i malarstwa, od anatomii do teorii kolorów, czy wreszcie zapoznać się z problemem concept artu dla przemysłu rozrywkowego. W trakcie jego trwania dostaje się uderzeniową dawkę wiedzy i zadań praktycznych w zwięzłej i łatwej do przyswojenia formie i natychmiastowy feedback pozwalający wejść na stopień wyżej. Klimat kursu jest dodatkowym atutem

Natalia Zdunek – po naszym kursie dostała pracę w One2tribe

Przez 6 miesięcy uczestniczyłam w kursie concept artu organizowanym przez Potęgę Obrazu i jestem naprawdę bardzo zadowolona ze współpracy. Na początku obawiałam się, jak będą wyglądać zajęcia, w końcu w Polsce jest to całkiem nowa dziedzina, ale po tych 6 miesiącach muszę przyznać, że wiele bym straciła nie decydując się na uczestnictwo w kursie.

Martyna Nejman – po naszym kursie online dostała pracę w Lemon & Orange

Kurs projektowania postaci i concept artu, który proponuje Potęga Obrazu we współpracy z Eduweb.pl to świetna propozycja dla tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z concept artem, i myślą o pracy w game devie. Na kursie można poznać wszystkie podstawowe zagadnienia związane z projektowaniem postaci, potworów i środowiska do gier. Prowadzący posiadają rozległą wiedzę, którą potrafią przekazać w bardzo umiejętny sposób. Podczas zajęć wykazują się dużym profesjonalizmem i wyrozumiałością.
Aleksandra Podczaska – po naszym kursie dostała pracę we Fuero Games
Uczestnictwo w 6-miesiecznym kursie dało mi dużą ilość wiedzy o wielu aspektach concept artu. Gama tematów i zagadnień była bogata a przekładanie ich na praktyczne ćwiczenia utrwaliło wiedzę i pozwoliło wypróbować się na wielu polach. Feedback ze strony prowadzących, udzielany każdemu uczestnikowi podczas zajęć, jest bardzo przydatny i przyspiesza proces nauki. Atmosfera jest niezwykle pozytywna i dzięki temu na każde kolejne zajęcia czeka się z niecierpliwością i ciekawością.

Damian Mantur – po naszym kursie dostał pracę w Qubic Games

W kursie uczestniczyłem 3 miesiące. Podczas zajęć prowadzonych przez Pawła i Andrzeja Graniaków zdobyłem wiedzę z zakresu projektowania światów, lokacji, kompozycji, anatomii i dynamiki postaci,czyli dokładnie tego, co potrzebne jest w gamedevie. Choć sam kurs nie był prosty i wymagał zaangażowania ogromnej ilości czasu to… opłacało się. Pracę w branży gamingowej znalazłem chwilę po ukończeniu szkolenia.

Michalina Tarasiuk – Po naszych kursach dostała pracę w E-games

Od zawsze chciałam robić concept art i ilustrację do gier. Kurs Potęgi Obrazu umożliwił mi to. Pozwolił mi się otworzyć i tak naprawdę nauczył mnie od podstaw digital paintingu i concept art’u.

Dzięki kursowi zrobiłam się bardziej pewna siebie i znalazłam pracę w tym zawodzie.
A do tego Ekipa Potęgi Obrazu jest wspaniała i profesjonalna, a atmosfera rodzinna. Serdecznie polecam!

Idalia Kułak – po naszym kursie dostała pracę w Wastelands Interactive

Serdecznie polecam kurs Potęgi Obrazu. Poznałam na nim istotne zasady concept artu postaci, anatomii ludzkiej, assetów oraz backgroundu. Nauczyłam się sprawnie posługiwać się techniką komputerową digital painting oraz tworzyć w różnej stylistyce. Ponadto na zajęciach przerabialiśmy różne tematyki od fantasy po cyberpunk, a wszystko prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze 🙂

Jakub Kaktus Balewicz – po naszym kursie dostał prace w Klabaterze

Kursy organizowane przez Potęgę Obrazu są niezwykle inspirującym i rozwijającym doświadczeniem.
Na zajęciach poznajecie anatomię, zasady projektowania oraz tworzenia wiarygodnych i ciekawych konceptów. Dowiadujecie się o wielu wspaniałych artystach, rozmaitych stylach, jak również różnorodnych technikach.

Michał Timoszyk – po naszym kursie realizuje projekty dla Wastelands Interactive

Przez 9 miesięcy miałem przyjemność uczestniczyć w dwóch kursach concept artu organizowanych przez grupę Potęga Obrazu. Kursy te były dla mnie nie tylko niezwykłym przeżyciem, ale i szkoleniem, dzięki któremu uwierzyłem we własne możliwości. Po 18 weekendowych zjazdach czuję, że nie minie dużo czasu, a zwiążę swoją karierę zawodową z concept artem, a kursy Potęgi Obrazu na pewno mi to ułatwiły. Choć z rysunkiem miałem już do czynienia

Maciej Plamowski – po naszym kursie realizuje projekty dla Wastelands Interactive

6 miesięcy, jakie spędziłem na zajęciach concept artu były czasem potwornie intensywnej pracy, ale mogę powiedzieć, że było warto.
Kurs organizowany przez Potęgę Obrazu daje możliwość zdobycia kluczowej wiedzy z zakresu anatomii, perspektywy, renderingu, designu. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z concept artem i digital paintingiem, to Potęga Obrazu jest do tego odpowiednim miejscem, w którym oprócz zdobycia umiejętności, można także poznać bardzo fajnych ludzi.
Gorąco polecam.

Piotr Skrzyński

Najbardziej podobały mi sie postacie, które trzeba było narysować: leśny furzak, tural, gnorh itp. Istoty oraz opisy do nich, które bardzo pobudzały wyobraźnię i kreatywność. Mając na uwadze powyższe, kurs jest nie tylko kursem dla artystów, ale także może spełniać rolę pobudzającą dla pracowników sprzedaży, marketingu, wszelkiej maści korpolutków, którzy chcą się pobudzić pod względem twórczego myślenia, polecam wszystkim.

Krzysztof Dycha

Chciałem przekonać się na czym polega praca concept artist dlatego wybrałem kurs trzymiesięczny. Przyznam że byłem nieco sceptyczny, ale formuła kursu pozytywnie mnie zaskoczyła. Prowadzący mają duże doświadczenie praktyczne, świat tworzenia gier znają od podszewki. Przejrzyście tłumaczą jak zmierzyć się z typowymi zadaniami spotykanymi w tym zawodzie – są więc zajęcia z projektowania postaci, przedmiotów i lokacji.

Łukasz Majewski

Gorąco polecam kurs Potęgi Obrazu. Należy go traktować jako wstęp do projektowania z elementami podwyższania umiejętności z rysunku. Polecam wszystkim, którzy rysują, a chcą zacząć projektować w kierunku gier i filmów.

Radosław Łukaszewicz

Po 9 m-cach (czuję się, jakbym na nowo się urodził) wspólnie spędzonej bądź co bądź pracy…obudziłem się …jakbym miał kaca….a tak na serio, jakbym coś utracił….na pewno była to dla mnie w pewnym stopniu przygoda życia, coś jak jazda bez trzymanki…Na pewno był to czas, który daje potężny impuls i chęć działania w przyszłości… który spowodował,

Patryk Długaszek

W czasie wydającym się bardzo krótkim – bo tylko trzy miesiące – zauważyłem ogromny postęp w digital paintingu, nie tylko swój lecz także innych uczestników kursu. Także luźna i przyjemna atmosfera wpływała korzystnie na rezultaty prac, zaś prowadzący dawali cenne porady dotyczące digital paintingu, jak i concept artu.
Dzięki licznym zadaniom w trakcie kursu nie tylko szlifowaliśmy nasz warsztat artystyczny, lecz również naszą

Anna Solik

Bardzo mi się ten kurs podobał. Po trzech miesiącach były postępy i projektowanie wychodziło coraz lepiej. Szybciej rysuję niż dotychczas. Naprawdę bardzo dziękuję Braciom Graniak za ten kurs, potrzebowałam tego. Mam zamiar wrócić na 6-miesięczny kurs, by więcej ćwiczyć i uczyć się.

Magda Furmanek

Kurs digital paintingu i concept artu organizowany przez Potęgę Obrazu uważam za jeden z lepszych, w jakich brałam udział. W trakcie 3 miesięcy szkolenia przekazano nam dużą ilość wiedzy nie tylko teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Pozwoliło to w krótkim czasie zdobyć umiejętności, do których samemu dochodzi się często w długim okresie.Co ważne, zajęcia prowadzone były przez praktyków, osoby stale związane z branżą, które chętnie dzieliły się swoim doświadczeniem

Marta Smaczny

Na kursie bardzo podobała mi się atmosfera. Prowadzący przekazywali wiedzę w sposób bardzo przystępny i przyjemny. Ciekawe tematy zadań zachęcały do rozwijania swoich umiejętności oraz podejmowania kolejnych wyzwań. Dużo się nauczyłam i dowiedziałam. Udział w kursie zdecydowanie nie był czasem straconym, a wręcz przeciwnie mam nadzieję, że uda mi się w nim uczestniczyć ponownie.

Eleonora Matusiak
Kurs dla wszystkich – na naszym kursie znalazły się zarówno osoby publikujące i sprzedające swoje koncepty, jak i ci, którzy tablet mieli praktycznie po raz pierwszy w ręku. Wydaje mi się, że każdy z nas zaledwie w 3 miesiące zrobił niesamowite postępy. Zajęcia były zorganizowane w taki sposób, że różnica w poziomie umiejętności uczestników nie przeszkadzała, a wręcz przeciwnie – pozwalało to na uczenie się od siebie nawzajem. Świetna atmosfera.

Bartosz Kaczyński

Ten kurs to niezapomniane doświadczenie. Przez pół roku dowiedziałem się bardzo, bardzo dużo rzeczy – jak dobrze projektować postacie, scenerie i przedmioty. Oprócz tego była to doskonała okazja do podszlifowania warsztatu digital paintingu. Prowadzący to eksperci w swojej dziedzinie – dobrze przekazywali wiedzę i prowadzili kurs na bardzo wysokim poziomie. Oprócz tego miła atmosfera i klimat rodem ze studia game devu. To czego się spodziewałem, a to, co zastałem – to przepaść. Polecam każdemu, kto chce się brać za concept art. 10/10.

Adam Dawidowicz

Serdecznie polecam kurs Potęgi Obrazu każdemu, kto chce wejść w świat digital paintingu, ale funkcje PSa odstraszają, kto chce uzupełnić teoretyczne podstawy rysunku i malarstwa, od anatomii do teorii kolorów, czy wreszcie zapoznać się z problemem concept artu dla przemysłu rozrywkowego. W trakcie jego trwania dostaje się uderzeniową dawkę wiedzy i zadań praktycznych w zwięzłej i łatwej do przyswojenia formie i natychmiastowy feedback pozwalający wejść na stopień wyżej. Klimat kursu jest dodatkowym atutem.

Bartosz Kurak
Brałem udział w obu kursach Potęgi Obrazu, i dostałem więcej niż oczekiwałem. Poznałem nowe sposoby projektowania postaci, środowisk, ekwipunku oraz innych rzeczy dotyczących concept artu. Podszlifowałem podstawy rysunku takie jak anatomia, światło-cień, perspektywa oraz jak używać kolorów. Zajęcia były prowadzone sprawnie i nie były chaotyczne jak się na początku obawiałem, były pełne szybkich ćwiczeń oraz długich złożonych
Julia Włodarczyk
Kurs 6–miesięczny Bardzo dobrze zaprojektowany i poprowadzony kurs, omawiający od podstaw najważniejsze zagadnienia koncept artu. Kurs kładzie nacisk na rozwój różnych umiejętności, niezbędnych do tworzenia grafik koncepcyjnych: praktyczna i teoretyczna nauka rysunku (m.in. anatomia, teoria koloru, perspektywa), techniki digital paintingu, a przede wszystkim solidna porcja wiedzy oraz porad dotyczących sposobów projektowania postaci,

Wojciech Królik

Kurs bardzo mi się podobał. Poprowadzony był profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze. Pozwolił mi on rozwinąć moje zdolności oraz pokazał mi, w jaki sposób mogę ćwiczyć dalej w domu. Bardzo mi się podobało to, że oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej z kursu wyniosłem również profesjonalne CV i portfolio.