Potęga Obrazu - Concept Art - Szkolenia - Digital Painting

Blog

Referencje

Robert Cendrowicz – po naszym kursie dostał pracę w Wastelands Interactive

Kurs Potęgi Obrazu pomógł wyrobić w sobie dobre nawyki podczas kolejnych etapów projektowania konceptów. Prowadzący potrafili wskazać odpowiedni kierunek dla mojego dalszego rozwoju w tej dziedzinie, dali mi możliwość poznania innego spojrzenia i technik oraz grupy kreatywnych zapaleńców, motywujących do dalszej pracy i rozwoju. Kurs dał mi bardzo wiele, i będę polecał go każdemu kto chce zacząć przygodę z rysunkiem, digital paintingiem i concept artem.

Michalina Tarasiuk – po naszych kursach dostała pracę w E-Games

Od zawsze chciałam robić concept art i ilustrację do gier. Kurs Potęgi Obrazu umożliwił mi to. Pozwolił mi się otworzyć i tak naprawdę nauczył mnie od podstaw digital paintingu i concept art’u. 
Dzięki kursowi zrobiłam się bardziej pewna siebie i znalazłam pracę w tym zawodzie. 
A do tego Ekipa Potęgi Obrazu jest wspaniała i profesjonalna, a atmosfera rodzinna. Serdecznie polecam! 

Idalia Kułak – po naszym kursie dostała pracę w Wastelands Interactive

Serdecznie polecam kurs Potęgi Obrazu. Poznałam na nim istotne zasady concept artu postaci, anatomii ludzkiej, assetów oraz backgroundu. Nauczyłam się sprawnie posługiwać się techniką komputerową digital painting oraz tworzyć w różnej stylistyce. Ponadto na zajęciach przerabialiśmy różne tematyki od fantasy po cyberpunk, a wszystko prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze:)

MARIUSZ GOŹDZIEJEWSKI – PO NASZYM KURSIE ONLINE DOSTAŁ PRACĘ W GAMEFACTORY

Kurs ten daje to co najważniejsze na start czyli fundament z dziedziny Concept Artu oraz Digital Paintingu dzięki czemu łatwiej się w tym świecie odnaleźć. Niestety nie miałem możliwości nauki stacjonarnie ze względu na odległość i tym bardziej cieszyłem się na kurs Online który mi w tym problemie pomógł. Nauczyłem się wiele nowych i wartościowych rzeczy przez co stworzyłem portfolio które otworzyło mi bramkę do pracy w branży. Dzisiaj pracuje w GameFactory w Szczecinie i realizuje moje największe marzenie, tworząc ilustracje, koncepty itp. Polecam
każdej osobie która chce rozwinąć swoje umiejętności czy choćby odkryć swój styl i go szlifować.

MARTYNA NEJMAN – PO NASZYM KURSIE ONLINE DOSTAŁA PRACĘ W LEMON&ORANGE

Kurs projektowania postaci i concept artu, który proponuje Potęga Obrazu we współpracy z Eduweb.pl to świetna propozycja dla tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z concept artem, i myślą o pracy w game devie. Na kursie można poznać wszystkie podstawowe zagadnienia związane z projektowaniem postaci, potworów i środowiska do gier. Prowadzący posiadają rozległą wiedzę, którą potrafią przekazać w bardzo umiejętny sposób. Podczas zajęć wykazują się dużym profesjonalizmem i wyrozumiałością. Przekazywanie wiedzy opiera się na cotygodniowych spotkaniach online, podczas których prowadzący omawiają zadania kursantów wykonane podczas samodzielnej pracy oraz przedstawiają nowe zagadnienia. Uczestnicy kursu mają możliwość zadania pytań, czy omówienia kwestii technicznych, które sprawiały trudności podczas wykonywania zadań domowych. Dzięki wiedzy zdobytej na kursie otrzymałam podstawy niezbędne do dalszego rozwoju swojej wiedzy i
umiejętności. Poznałam swoje mocne i słabe strony, nad którymi później samodzielnie pracowałam. Jeśli ktoś preferuje pracę pod okiem profesjonalistów, szkoła oferuje również zajęcia dla osób
zaawansowanych i średnio zaawansowanych. Odbycie kursu Concept Art Bootcamp połączone z codzienną praktyką znacznie zwiększa szanse na zdobycie wymarzonej pracy w branży gier, Podsumowując. Wiedza zdobyta na kursie otwiera przed Wami ogromne możliwości. Cała reszta zależy od Was ??

JAKUB KAKTUS BALEWICZ – PO NASZYM KURSIE DOSTAŁ PRACE W KLABATERZE

Kursy organizowane przez Potęgę Obrazu są niezwykle inspirującym i rozwijającym doświadczeniem.
Na zajęciach poznajecie anatomię, zasady projektowania oraz tworzenia wiarygodnych i ciekawych konceptów. Dowiadujecie się o wielu wspaniałych artystach, rozmaitych stylach, jak również różnorodnych technikach.
Prowadzący dzięki pasji i doświadczeniu przekazują ogromną wiedzę, która nie tylko dostarcza potrzebnych informacji, ale także inspiruje do dalszych poszukiwań oraz rozwoju.
Dla mnie decyzja o podjęciu tego kursu była jedną z najlepszych. Mobilizacja do pracy, zakres wiedzy, jak również inspirująca atmosfera, były triggerem do rozwoju moich umiejętności oraz kariery zawodowej.
Polecam każdemu kto pragnie poznać zasady grafiki koncepcyjnej i ilustracji, rozwijać się oraz poznać wspaniałych ludzi, którzy chętnie dzielą się swoją pasją i wiedzą na najwyższym poziomie.

ZOSIA SZYMANOWSKA – PO NASZYCH KURSACH DOSTAŁA PRACĘ W ICE CODE GAMES

Potęgę Obrazu znam już od roku, najpierw brałam udział w kursie internetowym, potem w 3-miesięcznym, a teraz 6-miesięcznym kursie stacjonarnym. Ze wszystkich lekcji jestem niezwykle zadowolona i mogę je szczerze polecić każdej osobie, która chciałaby się kształcić w digital paintingu. Na szkoleniach wykonujemy bardzo ciekawe i motywujące zadania, każdy zjazd jest inny. Ćwiczenia są tak wymyślane, że wszystkie niezwykle uruchamiają wyobraźnię. Prowadzącym udało się stworzyć kreatywną, a jednoczśnie bardzo sympatyczną atmosferę, w której z przyjemnością się pracuje. Z pomocą wiedzy tu zdobytej oraz cennych rad i wskazówek otrzymanych od pana Pawła Graniaka i pani Ewy Zabaryło udało mi się zdobyć wymarzoną pracę w branży gamingowej. A jeszcze rok temu właściwie nie umiałam rysować. Serdecznie polecam wszystkie szkolenia prowadzone przez Potęgę Obrazu.

ALEKSANDRA PODCZASKA – PO NASZYM KURSIE DOSTAŁA PRACĘ WE FUERO GAMES

Uczestnictwo w 6-miesiecznym kursie dało mi dużą ilość wiedzy o wielu aspektach concept artu. Gama tematów i zagadnień była bogata a przekładanie ich na praktyczne ćwiczenia utrwaliło wiedzę i pozwoliło wypróbować się na wielu polach. Feedback ze strony prowadzących, udzielany każdemu uczestnikowi podczas zajęć, jest bardzo przydatny i przyspiesza proces nauki. Atmosfera jest niezwykle pozytywna i dzięki temu na każde kolejne zajęcia czeka się z niecierpliwością i ciekawością. Ogromną inspiracją była dla mnie możliwość poznania innych pasjonatów concept artu i oglądanie ich prac i postępów. Daje to możliwość obserwowania jak inni uczestnicy podeszli do tematu, skąd czerpali pomysły i inspiracje i zachęca do dalszych ćwiczeń. A ćwiczeń jest sporo! Prace domowe są bardzo zróżnicowane i utrwalają nabytą wiedzę.
Polecam kurs każdemu, chcącemu pracować w concept arcie, zaczynającemu przygodę z digital paintingiem czy nawet po prostu pasjonującemu się rysunkiem. Bardzo miło wspominam spędzony tam czas, a wiedza jaką zdobyłam dała mi mocną podstawę do dalszego rozwoju i masę wiedzy na temat tego, czego mogę się spodziewać, realizując na tej ścieżce. Mogę śmiało powiedzieć, że dzięki temu kursowi pracuję teraz nad tym co mnie pasjonuje 🙂

Natalia Zdunek – po naszym kursie dostała pracę w One2tribe

Przez 6 miesięcy uczestniczyłam w kursie concept artu organizowanym przez Potęgę Obrazu i jestem naprawdę bardzo zadowolona ze współpracy. Na początku obawiałam się, jak będą wyglądać zajęcia, w końcu w Polsce jest to całkiem nowa dziedzina, ale po tych 6 miesiącach muszę przyznać, że wiele bym straciła nie decydując się
na uczestnictwo w kursie. Dużą zaletą w trakcie kursu była atmosfera. Potwierdzeniem tego jest kontakt całej grupy z prowadzącymi do dziś. Zarówno prowadzący zajęcia, jak i grupa chętnie wymieniali się wiedzą. Człowiek uczy się 3 razy szybciej w grupie niż samemu. Podczas konsultacji prowadzący od razu na początku zwracali mi uwagę na rzeczy, których absolutnie nie dostrzegałam i notorycznie powtarzałam je w swoich pracach. Zderzenie się z innym sposobem widzenia, zainteresowaniami, odmiennym stylem tworzenia czy też gustem jest niesamowicie bardzo rozwijające. Podczas kursu dowiedziałam się kilku praktycznych informacji, np. co osoba projektująca powinna dostrzegać patrząc na zjawiskowy concept. Dla mnie jedną z ważniejszych rzeczy podczas kursu była motywacja i szczerość prowadzących. Motywacja w moim przypadku zaowocowała wygraniem praktyk, które były nagrodą dla najlepszych kursantów, w firmie zajmującej się grami i w konsekwencji propozycją pracy na dłuższy okres. Naprawdę jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na kurs.

Michał Timoszyk – po naszym kursie realizuje projekty dla Wastelands Interactive

Przez 9 miesięcy miałem przyjemność uczestniczyć w dwóch kursach concept artu organizowanych przez grupę Potęga Obrazu. Kursy te były dla mnie nie tylko niezwykłym przeżyciem, ale i szkoleniem, dzięki któremu
uwierzyłem we własne możliwości. Po 18 weekendowych zjazdach czuję, że nie minie dużo czasu, a zwiążę swoją karierę zawodową z concept artem, a kursy Potęgi Obrazu na pewno mi to ułatwiły.
Choć z rysunkiem miałem już do czynienia wcześniej na uczelniach, to dzięki kursom poznałem nowe techniki dla wykorzystania posiadanych już umiejętności.
Bracia Paweł i Andrzej Graniak podchodzili do wykładów bardzo profesjonalnie. Ćwiczenia praktyczne uzupełniali serią wykładów teoretycznych i prezentacjami prac różnych artystów. W prosty sposób przedstawili wszelkie
zagadnienia związane z concept artem i digital paintingiem. Od podstaw anatomii, poprzez ideę rysunków koncepcyjnych do zaawansowanych zagadnień o kolorach i technik pracy w programach graficznych, bracia Paweł
i Andrzej Graniak posiadają dużą wiedzę i bardzo chętnie się nią dzielili, przedstawiając najważniejsze zagadnienia sztuki concept artu.
Kursy Potęgi Obrazu charakteryzowały duża ilość ćwiczeń w rysowaniu analogowym i digitalowym, tematów, które pobudzały wyobraźnię i zmuszały do działania kreatywnego, indywidualnych rozmów motywujących do działania
i kształtujących indywidualną drogę rozwoju. Wszystko to składało się na wyczerpujący szereg przebiegających
w miłej atmosferze zajęć, które bez zastanowienia poleciłbym każdemu, niezależnie od tego, czy chciałby związać
ścieżkę swojej kariery z concept artem, czy też tylko przeżyć ciekawą przygodę.
Kursy Potęgi Obrazu bez obaw poleciłbym zarówno początkującym rysownikom, jak i bardziej zaawansowanym ilustratorom, ponieważ niezależnie od posiadanych już umiejętności, zajęcia i forma ćwiczeń umożliwiały dalszy
rozwój i szybki wzrost umiejętności. Stwierdzam to na podstawie zaobserwowanego postępu nie tylko własnych umiejętności, ale też progresu innych uczestników.

Maciej Plamowski – po naszym kursie realizuje projekty dla Wastelands Interactive

6 miesięcy, jakie spędziłem na zajęciach concept artu były czasem potwornie intensywnej pracy, ale mogę powiedzieć, że było warto.
Kurs organizowany przez Potęgę Obrazu daje możliwość zdobycia kluczowej wiedzy z zakresu anatomii, perspektywy, renderingu, designu. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z concept artem i digital paintingiem,
to Potęga Obrazu jest do tego odpowiednim miejscem, w którym oprócz zdobycia umiejętności, można także poznać bardzo fajnych ludzi.
Gorąco polecam.

Damian Mantur – po naszym kursie dostał pracę w Qubic Games

W kursie uczestniczyłem 3 miesiące. Podczas zajęć prowadzonych przez Pawła i Andrzeja Graniaków zdobyłem wiedzę z zakresu projektowania światów, lokacji, kompozycji, anatomii i dynamiki postaci,czyli dokładnie tego, co potrzebne jest w gamedevie. Choć sam kurs nie był prosty i wymagał zaangażowania ogromnej ilości czasu to… opłacało się. Pracę w branży gamingowej znalazłem chwilę po ukończeniu szkolenia. Umiejętności, które wydobył Paweł Graniak i które pomógł mi doszlifować sprawiły, że udało nam się pracować razem przy projektowaniu gier komputerowych już całkiem na poważnie.
Sam kurs był nie tylko pracą, ale również przyjemnością – panująca tam atmosfera pozwoliła nam się szybko zaaklimatyzować i nawiązać relacje, które trwają nawet teraz, po zakończeniu zajęć. Polecam kurs każdemu, kto chciałby rozwinąć swoje umiejętności w digital arcie. A jeśli marzycie o pracy przy grach komputerowych, to zajęcia z braćmi Graniakami możecie uznać za obowiązkowe!

Adam Dawidowicz – pracuje w Fuero Games

Serdecznie polecam kurs Potęgi Obrazu każdemu, kto chce wejść w świat digital paintingu, ale funkcje PSa odstraszają, kto chce uzupełnić teoretyczne podstawy rysunku i malarstwa, od anatomii do teorii kolorów, czy wreszcie zapoznać się
z problemem concept artu dla przemysłu rozrywkowego. W trakcie jego trwania dostaje się uderzeniową dawkę wiedzy i zadań praktycznych w zwięzłej i łatwej do przyswojenia formie i natychmiastowy feedback pozwalający wejść na stopień wyżej. Klimat kursu jest dodatkowym atutem.

Bartosz Kaczyński

Ten kurs to niezapomniane doświadczenie. Przez pół roku dowiedziałem się bardzo, bardzo dużo rzeczy – jak dobrze projektować postacie, scenerie i przedmioty. Oprócz tego była to doskonała okazja do podszlifowania warsztatu digital paintingu. Prowadzący to eksperci w swojej dziedzinie – dobrze przekazywali wiedzę i prowadzili kurs na bardzo wysokim poziomie. Oprócz tego miła atmosfera i klimat rodem ze studia game devu. To czego się spodziewałem, a to, co zastałem – to przepaść. Polecam każdemu, kto chce się brać za concept art. 10/10.

Łukasz Majewski

Gorąco polecam kurs Potęgi Obrazu. Należy go traktować jako wstęp do projektowania z elementami podwyższania umiejętności z rysunku. Polecam wszystkim, którzy rysują, a chcą zacząć projektować w kierunku gier i filmów.

Radosław Łukaszewicz

Po 9 m-cach (czuję się, jakbym na nowo się urodził) wspólnie spędzonej bądź co bądź pracy…obudziłem się …jakbym miał kaca….a tak na serio, jakbym coś utracił….na pewno była to dla mnie w pewnym stopniu przygoda życia, coś jak jazda bez trzymanki…Na pewno był to czas, który daje potężny impuls i chęć działania w przyszłości… który spowodował, że NIC NIE BĘDZIE JUŻ TAKIE SAME. Dla mnie osobiście kurs, który daje naprawdę wiele możliwości, zwłaszcza dla osób, które wiążą przyszłość z grami. Jedyny taki w Polsce, w pełni obejmujący tą tematykę, aż zazdroszczę wielu młodym osobom, które miały takie możliwości pojawienia się tu i teraz.
Mam nadzieje, że dzięki niemu ziszczą się Wasze marzenia i nie prześpicie okazji, jakie się przed Wami pojawiają. Atmosfery dzięki Braciom i ludziom w nim uczestniczącym mogą pozazdrościć wszystkie inne kursy w kraju. Aż chciałoby się kontynuować go w nieskończoność. Pozdrowienia dla Wszystkich.

Piotr Skrzyński

Najbardziej podobały mi sie postacie, które trzeba było narysować: leśny furzak, tural, gnorh itp. Istoty oraz opisy do nich, które bardzo pobudzały wyobraźnię i kreatywność. Mając na uwadze powyższe, kurs jest nie tylko kursem dla artystów, ale także może spełniać rolę pobudzającą dla pracowników sprzedaży, marketingu, wszelkiej maści korpolutków, którzy chcą się pobudzić pod względem twórczego myślenia, polecam wszystkim.

Anna Solik

Bardzo mi się ten kurs podobał. Po trzech miesiącach były postępy i projektowanie wychodziło coraz lepiej. Szybciej rysuję niż dotychczas. Naprawdę bardzo dziękuję Braciom Graniak za ten kurs, potrzebowałam tego. Mam zamiar wrócić na 6-miesięczny kurs, by więcej ćwiczyć i uczyć się.

Marta Smaczny

Na kursie bardzo podobała mi się atmosfera. Prowadzący przekazywali wiedzę w sposób bardzo przystępny i przyjemny. Ciekawe tematy zadań zachęcały do rozwijania swoich umiejętności oraz podejmowania kolejnych wyzwań. Dużo się nauczyłam i dowiedziałam. Udział w kursie zdecydowanie nie był czasem straconym, a wręcz przeciwnie mam nadzieję, że uda mi się w nim uczestniczyć ponownie.

Patryk Długaszek

W czasie wydającym się bardzo krótkim – bo tylko trzy miesiące – zauważyłem ogromny postęp w digital paintingu, nie tylko swój lecz także innych uczestników kursu. Także luźna i przyjemna atmosfera wpływała korzystnie na rezultaty prac, zaś prowadzący dawali cenne porady dotyczące digital paintingu, jak i concept artu.
Dzięki licznym zadaniom w trakcie kursu nie tylko szlifowaliśmy nasz warsztat artystyczny, lecz również naszą wyobraźnię i kreatywność – dzięki, którym mogły powstawać rewelacyjne prace. Projektowaliśmy zarówno zwykłe postaci czy broń, jak i bardziej skomplikowane kreatury. Zajęcia zostały zwieńczone rysowaniem modela za pomocą tabletu graficznego, co dla niektórych było nowym „egzotycznym” doświadczeniem.
Kurs serdecznie polecam każdemu – nie zależnie od wieku, oraz czy ma niskie czy wysokie doświadczenie w tej branży – ponieważ będzie miał okazję do udoskonalenia swojego skilla. W trakcie kursu każdy zdobędzie solidną podstawę pod przyszłą karierę jako concept artist, czy grafik 2D. 

Magda Furmanek

Kurs digital paintingu i concept artu organizowany przez Potęgę Obrazu uważam za jeden z lepszych, w jakich brałam udział. W trakcie 3 miesięcy szkolenia przekazano nam dużą ilość wiedzy nie tylko teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Pozwoliło to w krótkim czasie zdobyć umiejętności, do których samemu dochodzi się często w długim okresie.Co ważne, zajęcia prowadzone były przez praktyków, osoby stale związane z branżą, które chętnie dzieliły się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami na temat pracy, jak również udzielały rad, zazwyczaj bardzo cennych. Do tego nauczyciele to osoby bardzo otwarte, pozytywnie nastawione i pełne pasji do tego, co robią, dlatego zajęcia były przyjemnością i inspirowały do samodzielnej pracy.Oprócz pozytywnego podejścia nauczycieli, same zajęcia prowadzone były rzetelnie i w sposób zaangażowany. Każdy, kto zgłosił się z problemem, kto potrzebował pomocy czy większej uwagi, uzyskał ją. Kurs to również skuteczna motywacja, o którą we własnym zakresie często jest bardzo trudno. Komfortowe było też miejsce zajęć zorganizowane w centrum Warszawy.W moim przypadku ważniejsza była część dotycząca digital paintingu i technik malowania, z kolei concept art był dla mnie bardzo ciekawą przygodą. Dzięki szkoleniu udało mi się podnieść jakość rysunku, zyskać większą swobodę malowania i posługiwania się narzędziami, zyskałam więcej, niż chciałam osiągnąć zapisując się na kurs. Ze swojej strony polecam.


Krzysztof Dycha

Chciałem przekonać się na czym polega praca concept artist dlatego wybrałem kurs trzymiesięczny. Przyznam że byłem nieco sceptyczny, ale formuła kursu pozytywnie mnie zaskoczyła. Prowadzący mają duże doświadczenie praktyczne, świat tworzenia gier znają od podszewki. Przejrzyście tłumaczą jak zmierzyć się z typowymi zadaniami spotykanymi w tym zawodzie – są więc zajęcia z projektowania postaci, przedmiotów i lokacji. 

Materiał uzupełniają ćwiczenia z technik rysunku, malarstwa i pracy na tablecie. To oczywiście ogromna ilość materiału do omówienia i przećwiczenia w tak krótkim czasie dlatego kurs jest bardzo intensywny (z mojego punktu widzenia – duży plus!). Poziom umiejętności malarstwa i rysunku ma tu drugorzędne znaczenie – zadania oceniane są indywidualnie i dostosowywanie do poziomu każdego z kursantów, skorzystają więc zarówno początkujący jak i doświadczeni graficy.
Po skończonym kursie wiesz już czy ta praca jest dla ciebie. Jeśli czujesz że tak – masz w ręku rozpoczęte portfolio, CV i nierzadko podpowiedź gdzie szukać pracy w zawodzie. Jeśli czujesz się na siłach – uzupełniasz portfolio i świat concept artu stoi przed tobą otworem. A jeśli to nadal zbyt trudne? Żaden problem – czeka na ciebie kurs półroczny gdzie w spokojniejszym tempie możesz podszkolić warsztat.

Niezależnie od obranej drogi prowadzący służą radą, doświadczeniem i wprawnym okiem również po ukończeniu kursu. Cenne są również znajomości zawarte w grupie kursanckiej, wymiana doświadczeń i praktycznych porad. Jednym słowem Potęga Obrazu naprawdę dodaje skrzydeł karierze – polecam każdemu!

Eleonora Matusiak

Kurs dla wszystkich – na naszym kursie znalazły się zarówno osoby publikujące i sprzedające swoje koncepty,
jak i ci, którzy tablet mieli praktycznie po raz pierwszy w ręku. Wydaje mi się, że każdy z nas zaledwie w 3 miesiące zrobił niesamowite postępy. Zajęcia były zorganizowane w taki sposób, że różnica w poziomie umiejętności uczestników nie przeszkadzała, a wręcz przeciwnie – pozwalało to na uczenie się od siebie nawzajem.
Świetna atmosfera. Prowadzący, którzy naprawdę dbają o kursantów i zależy im na rozwoju każdego z osobna. Indywidualne konsultacje podczas każdych zajęć pozwoliły mi na pracę nad tymi aspektami projektowania/tworzenia, które do tej pory były u mnie najsłabsze. Dzięki temu szybko ruszyłam do przodu
i miałam motywację do wkładania maksimum wysiłku w zadawane prace.
3-miesięczny kurs był bardzo intensywny. W tak krótkim czasie byliśmy w stanie posiąść wiele nowych umiejętności i wiedzy na temat projektowania postaci, obiektów, otoczenia itp. Właśnie czegoś takiego oczekiwałam od tego kursu i zupełnie się nie zawiodłam, wręcz przeciwnie! Nie żałuję ani jednej złotówki, którą wydałam na kurs:).

Adam Dawidowicz

Serdecznie polecam kurs Potęgi Obrazu każdemu, kto chce wejść w świat digital paintingu, ale funkcje PSa odstraszają, kto chce uzupełnić teoretyczne podstawy rysunku i malarstwa, od anatomii do teorii kolorów, czy wreszcie zapoznać się z problemem concept artu dla przemysłu rozrywkowego. W trakcie jego trwania dostaje się uderzeniową dawkę wiedzy i zadań praktycznych w zwięzłej i łatwej do przyswojenia formie i natychmiastowy feedback pozwalający wejść na stopień wyżej. Klimat kursu jest dodatkowym atutem 🙂

Wojciech Królik

Kurs bardzo mi się podobał. Poprowadzony był profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze. Pozwolił mi on rozwinąć moje zdolności oraz pokazał mi, w jaki sposób mogę ćwiczyć dalej w domu. Bardzo mi się podobało to, że oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej z kursu wyniosłem również profesjonalne CV i portfolio.

Julia Włodarczyk

Kurs 6–miesięczny
Bardzo dobrze zaprojektowany i poprowadzony kurs, omawiający od podstaw najważniejsze zagadnienia koncept artu. Kurs kładzie nacisk na rozwój różnych umiejętności, niezbędnych do tworzenia grafik koncepcyjnych: praktyczna i teoretyczna nauka rysunku (m.in. anatomia, teoria koloru, perspektywa), techniki digital paintingu, a przede wszystkim solidna porcja wiedzy oraz porad dotyczących sposobów projektowania postaci, maszyn, potworów, lokalizacji do gier komputerowych, filmów czy książek. Kurs naświetla cechy charakterystyczne różnych stylistyk: od fantasy, poprzez cyberpunk aż po post-apokaliptyczną. Praca podczas zajęć jest świetnie zorganizowana. Prowadzący jest kompetentny, przychylny i zawsze gotowy do pomocy. Wspiera rozwój zawodowy, informuje na bieżąco o pojawiających się ofertach pracy i wydarzeniach z branży. Praca nie ogranicza się jedynie do zajęć podczas kursu, przywiązuje się także bardzo duże znacznie do zadań plastycznych wykonywanych pomiędzy spotkaniami.

Kurs 3-miesięczny
Świetny kurs dla osób, które chciałyby w szybkim tempie nauczyć się tworzyć grafiki koncepcyjne. Dokładnie omówione zostają zasady przyświecające koncept artowi: projektowaniu postaci, maszyn, potworów, lokalizacji do gier komputerowych, ale także do filmów czy książek. Uczestnicy zapoznają się także z podstawami rysunku anatomicznego, teorią kolorów i zasadami perspektywy. Uzyskaną wiedzę wykorzystują do tworzenia projektów pod okiem profesjonalnych koncept artystów. Prowadzący kurs są kompetentni, przychylni i zawsze gotowi udzielić pomocy i porad. Kurs przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, a praca nie ogranicza się jedynie do spotkań kursowych, dzięki czemu uczestnicy mają ciągły kontakt z tematem.

Bartosz Kurak

Brałem udział w obu kursach Potęgi Obrazu, i dostałem więcej niż oczekiwałem. Poznałem nowe sposoby projektowania postaci, środowisk, ekwipunku oraz innych rzeczy dotyczących concept artu. Podszlifowałem podstawy rysunku takie jak anatomia, światło-cień, perspektywa oraz jak używać kolorów. Zajęcia były prowadzone sprawnie i nie były chaotyczne jak się na początku obawiałem, były pełne szybkich ćwiczeń oraz długich złożonych projektów, niemalże „symulowały” pracę w studiu. Nabyłem dużo nowych umiejętności i poznałem świetnych ludzi, a to wszystko w luźnej i przyjemnej atmosferze. Gorąco polecam każdemu, kto chce zacząć przygodę z malowaniem cyfrowym i concept artem, a także i tym którzy już w tej przygodzie biorą udział!